Pátý díl Královny jede!

15. března 2018 v 4:35 | Briegala |  Titulky k seriálům
Zdarec mazec!

Takže zlatíčka, tentokrát je to fakt nářez!!! Nasmála jsem se, jak dlouho ne!
Konečně zjistíte, co se stalo s prstenem, jak pitomej může být chlap a jak těžký je vyjít schody se zátěží, i když jste trénovaný (sakra dobrej je!!!) detektiv.
Takže
a díl tamtéž pod stejným názvem.

No prostě zase díl jak víno, prdel hrozná! Smějící se I když se samozřejmě něco stane. Tedy zločin, že.
Každopádně, v tomto dílu jsem místy trochu improvizovala, protože titulky nedávaly až takový smysl s tím, co jsem si myslela, že slyším a co se odehrávalo na obrazu, takže mi to nemějte za zlé. Taky jsem vymyslela nový termín pro "člověka studujícího", zřejmě to není doslovně to, co tam říkají, ale co už.

Užijte si to!

Pa zítra, tedy doufám. S vyplazeným jazykem Bri

Protože ze záhadného mě důvodu nefunguje možnost oddělení zbytku textu od hlavní stránky, dále čtěte na vlastní nebezpečí!

Prozradím vám předem, že některý chlapi by si zasloužili madaili za blbost a detektiv Ha je jedním z nich. Namyšlenej až na půdu a nakonec on za ní běhá, jak šílenej pes a žárlí až do nebe. Bože, miluju tyhle scénky! Strašně mě baví, jak si hraje na děsně nedostupnýho a nakonec vždycky dostane na frak, protože všechno je trochu jinak. Tentokrát taky předváděl kondičku, což byla úžasná sranda vzhledem ke scénce ke konci dílu, kterou si vážně vychutnejte! A ještě použil tak blbou výmluvu viz. obrázek.
Aneb: "Kdy se chlapovi ze ženský vážně podlomí kolena?"Mlčící

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama