Na co teď čumím, abych zabila čas

11. února 2018 v 20:26 | Briegala |  Na co koukám
Než doběhne odpočet k prvnímu dílu nové řady Mystery Queen, musím prostě nějak zabít čas a nejlepší na tohle je co? No přeci korejské drama!
Takže teď se každý týden těším na nové díly Korejské odysey a Radio romance. Dneska tu sedím a smutně čekám na AJ titulky ke 13. dílu Odysey, nechápu, proč to u tohoto seriálu tak dlouho trvá. Obvykle bývají titulky mnohem dřív. Překlad do slovenštiny dělá taja a je výborný, takže se stejně pokaždé vrátím zpět, když vydá svoje titulky. No a u Radia je úžasný, že se DQ rozhodla přidat se do skupiny Pendolíno a vydává hned druhý den, takže ani nemusím koukat v AJ.

Taky jsem vzala jedním vrzem zajímavý seriál I am not a Robot. Překvapivě dobrý seriál. Nejdřív jsem si říkala, že je to snad blbost, aby na tohle někdo skočil, tedy hlavní hrdina, ale postupně jsem si to začala užívat víc a víc a přiznám se, že i když překladatelka Sayuri jede rychle, tak poslední čtyři díly jsem prostě v noci stáhla a dneska dokoukala v Aj, protože jsem nemohla vydržet, jak to dopadne! Jo, já vím, jsem děsná. Smějící se


A další, tentokrát starší věc, která překvapila. Oh! My lady! Že je Siwon frajer, si myslím už dlouho a v tomhle seriálu opět bodoval. Opravdu milá záležitost. Vzhledem k tomu, že seriál celý dokoukal i můj manžel, dokonce se včera těšil domů nejvíc na poslední epizodu!!! a to je co říct, tak můžu říct, že je to pro mě překvapení. Měla jsme pro něj osmý díl Odsey, ale on chtěl viděl My lady, no co na to říct, asi je větší romantik, než ukazuje doma Mlčící .


Každopádně, všem romantickým duším doporučuju všechny čtyři seriály. A zároveň moc děkuji všem skvělým překladatelkám za jejich práci!!! Mlčící

Pa, Bri
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama