13. a 14. díl Tunelu

3. srpna 2017 v 14:38 | Briegala |  Tunel
Protože je mi teď mnohem líp, tak jsem se trochu rozjela. Takže "Už zase?" Ano, už zase! 13. a 14. díl k vám letí!Smějící se


Titulky TADY a na ULOŽTO 13. díl a ULOŽTO 14. díl. Ve zbytku článku máte popis epizod a tentokrát bez fotek, to by byla hrozná fůra, protože je tolik úžasných scén, které bych sem chtěla dát. Tak hold jen jedna úvodní fotka "Už zase?" musí stačit. Smějící se


Víte, jak se říká, že pero je mocnější než meč? A že nemáte přijímat dary od Řeků, protože se promění v danajský dar? Tak ve 13. dílu se přesvědčíme, že je to obojí pravda.

Ve 12. dílu získal detektiv Park zásadní důkaz, pero "Noel", kterým si vrah značkoval oběti. Na peru jsou tudíž zbytky DNA. Bohužel, nechal ho v minulosti. Jak jinak. Prostě to musejí zkomplikovat, aby to nebylo tak snadný a mohli natáhnout děj. Což jim ráda odpustím, protože seriál mě baví. Smějící se

Detektiv Park se vrátil do minulosti, shledal se se svojí těhotnou ženou a prožili hezké chvíle. Bohužel jeho tvrdohlavost ho donutila jít po pachateli, když už jednou věděl, kdo to je. Přesvědčil proto přeživší dívku k výpovědi a vydal se ho na vlastní pěst chytit. A jak jinak - opět skončili honičkou v tunelu a on se "Už zase?"" vrátil do budoucnosti.

V současnosti zatím kluci vysvětlili všechno jeho dceři, zjistili, že Park zmizel a snažili se ho usilovně najít. Pátrání jim komplikuje fakt, že nemůžou zapojit oficiální policejní síly. Profesor Mok si zatím myslí, že je všechno v klidu.

Ve 14. dílu začneme honičkou v tunelu a návratem detektiva Parka do roku 2017. Dojde mu, že znova opustil svou ženu a hlavně - že tam nechal jediný důkaz! Je na zhroucení, ale sebere se a vydá se na stanici. Tam zjistí, že profesorka už ví, že je její otec a následuje další slzavé údolí. To ovšem netrvá dlouho a už se spolu hádají. Smějící se Prostě holka je celá po tatínkovi.

I když nemají v ruce nic, rozhodnou se sebrat profesora Moka a pokusit se z něj dostat přiznání. To jim samozřejmě nevyjde. Ale protože potřebují plnou spolupráci celého týmu, musí s pravdou ven i před zbytkem týmu. To je jedna z nejvtipnějších scén v seriálu, když jim vysvětlují, že je detektiv Park z minulosti. Mlčící

Protože jejich nadřízený Mooka propustí, pokusí se ho sledovat. Na to je nasazena naše komická dvojka.

Detektiv Park pokračuje v bojkotu vztahu mezi svojí dcerou a Sun Jaem. Důsledně se ho snaží odehnat, ale marně, tak se alespoň pokusí to vymluvit svojí dceři při sbližovací večeři. Taky moc hézké scény, hodně jsem se nasmála, mi připadali, jak dva kohouti na jendom smetišti. A ta scéna v restauraci je taky moc pěkná, taková otcovská, fakt si tu přezdívku "taťka" zaslouží Smějící se.

Sledování dopadne katastroficky, Mok jim proklouzne a dojde k další vraždě. Detektiv Park je nepříčetný a Moka napadne. Je vyveden a poručík Kim vede zbytečný rozhovor s Mokem, který mu na rozloučenou dá dárek - figurku černého krále. Protože Kim zřejmě nezná Trojskou válku a neví, že od nepřítele se dárky zásadně nesmí přijímat, vezme si ho.

To se už ale začne lehce měnit realita díky činům detektiva Parka v minulosti. Projeví se to ve změněných vzpomínkách zúčastněných osob, Mok si vzpomene, že ho kdysi honil a jeho dcera si vzpomene na pero, které kdysi našla v matčině prádelníku a pak ho společně schovaly. Bohužel, tento fakt se dozví i profesor Mok, který do figurky dal štěnici a profesorku Shin unese. Detektiv Park je bez sebe.

Tak to je zhruba děj. Užijte si díly!
Pa, Bri
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radmila67-Karra :o) Radmila67-Karra :o) | 4. srpna 2017 v 19:30 | Reagovat

Díky, to jsem si zase smlsla :D dušička je v peří :-(

2 Radmila67-Karra :o) Radmila67-Karra :o) | 4. srpna 2017 v 19:30 | Reagovat

;-) ;-)  ;-)

3 Majky Majky | 5. srpna 2017 v 20:46 | Reagovat

Super díly, uz se nemuzu dockat nadalsi :-)

4 Briegala Briegala | 6. srpna 2017 v 12:24 | Reagovat

Už dělám na 15. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama