My Amazing Boyfriend

3. července 2017 v 23:54 | Briegala |  Na co koukám
Tenhle seriál mě zajímal dlouho. Odrazovalo mě, že je čínsky. A já věděla, že to bude nápor na moje uši, ale to jsem ještě netušila, jak strašný!!!!!! hlas má hlavní hrdinka. Ano, je to docela pěkný seriál, je čínsky, ale dá se to přežít, pokud vydržíte její hlas, vydržíte už všechno! S vyplazeným jazykem

Vcelku pěkný nápad, zajímavý děj, i když hlavní hrdinové se nám trochu motají na jednom místě jak prd v gatích. Než si všichni vysvětlí, co vlastně ke komu a jak cítí, jste na konci. A konec je zajímavý, je otevřený, možná bude druhá řada.

O čem to je: Hlavní hrdina žije 500 let. Jako mladík měl nehodu při lovu, díky brutální léčbě se stal nesmrtelným a získal mnoho úžasných schopností. Bohužel ale není nezranitelný. Proto posledních 100 let "prospal" v rakvi na dně jezera, kam ho uložil jeho "přítel", který mu vyčerpal krev z těla a sám si tak mohl užívat mládí a nesmrtelnosti, díky její konzumaci. Jenže spící tělo je nalezeno a následně posláno do muzea, kde se zjistí, že je možná živé. Vyžádají si ho proto k vědeckému zkoumání, aby nalezli léky na nemoci a nějaký opravný enzym a podobné odborné lékařské pindy, jenže při převozu dojde k autonehodě, do které se namontuje malá hvězdička seriálů. Ta při nehodě prolétne sklem svého auta, velmi krvácí a díky její krvi se "monstrum" probudí zpět do života a je velmi čilé a rozhodnuté najít svého nepřítele a pomstít se. K čemuž chce využít jedinou osobu, kterou dnes zná, takže se nakýbluje k hvězdičce domů. Ona má ale dlouhý seznam svých ex, poslední je polda a předposlední zainteresovaný vědec. A začne mela. Z počátečních antipatií se vyvine láska, jednostranná, jak jinak. A když svého milého "monstr -muže" konečně ukecá, stejně nakonec zjistí, že být spolu asi nepůjde. Konec je dooost dobrý, až jsem se rozesmála.

Z tenhle seriál čínské produkci ode mě 8/10.

Jak jste pochopili, seriál jsem sjela s Aj titulky. Původně jsem chtěla počkat na titulky od překladatele, který seriál dělá, ale to se nedá.
1. se mi nechtělo čekat
2. s kvalitními titulky bych čekala, ale tady to není nutný.

Prostě, překlad není tak závratný, abych na to čekala nějak dlouho. Vetšině překladetelů se nedostává čárek, tady naopak brutálně přebývají Mlčící.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama