Midas

3. července 2017 v 23:21 | Briegala |  Na co koukám
Midas. V hlavní roli Jang Hyuk. Opět výborný překlad od ainny. Vražedné kombo... Mlčící

Co napsat o seriálu. Je to dobrý. Je to hodně dobrý. Je to tak dobrý, že jsem některé scény viděla i 5x. Nechci tu vypisovat, o čem to je. Podívejte se na to Mrkající.

Budete se bavit. Budete nechápat. Budete možná plakat a a možná se smát. Já se tedy na konci vyloženě smát musela. Konec je zabijáckej (a pro mě osobně to ten seriál zabilo dokonale). Ale někomu zase tohle zrovna může přijít jako dobrý konec. Je to věc názoru. Po Žralokovi, který mi přišel podobný atmosférou, jsem ale doufala v úplně jiný. A navíc jsem nějak čekala víc akce a víc sprchování...ach joMrkající Ta "hra" na burze je možná trošku naivní, rychlé výhry, prohry, basa... , ale je to seriál, musí to být lehce přehnaný. Jinak by nebylo o čem hrát, že jo Smějící se. Určitě tam je cítit inspirace citovanými klasickými mistrovskými díly, jako je Kmotr nebo Firma.

Osobně bych rozhodně vypustila ukňouranou milostnou linku a nahradla ji jinou. Jsem sadista, nechala bych rozběhnout milostnou linku mezi šéfkou a podřízeným, žádný kecy a hra na citečky, ale normáně sprostý zneužití moci a peněz...Mlčící Ale to bychom zase přišli o rozkošného malého brášku a jeho "Neslušný návrh". Navíc ve velmi hezkém balení No Min Woo, alias ICONa, a to by byla myslím škoda. Takže jsem přežila i Lee Min Jung, i když jsem měla pocit, že snad půl seriálu ta holka spí... Doteď nechápu, co na ní hlavní hrdina vlastně viděl... No nic. Osobní dojem.

A co tedy musím podtrhnout a vynést do výšin, je skvělá hudba. Dokonale podtrhuje napínavé scény a některé okamžiky si budete pamatovat nejen díky skvělému výrazu herců a jejich nástupu, ale právě díky hudbě. Mimořádně povedená.

Midase rozhodně doporučuju. Na aki jsem mu dala 8/10, to bylo po prvním dojmu. Po druhém shlédnutí některých scén musím přehodnotit a zvýšit. 9/10.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama