Devátý díl TUNELU

20. července 2017 v 17:20 | Briegala |  Tunel
A máme tu devítku, seriál začíná nabírat obrátky.

Popis dílu, pár fotek a odkaz na titulky jsou ve zbytku článku.


Titulky najdete TADY . A na uložto .

V devátém díle si s detektivem Parkem zasmutníme nad ztrátou manželky. Byla to velmi smutná scéna, ale objevil se detektiv Kim a zcela logicky našemu hrdinovi vysvětlil, že je vlastně všechno jinak a měl by sebou hodit. Jejich rozhovor plný vášní nás pak přenese na scénu vyšetřování vraždy, která se stala v minulém dílu.

Celý tým marně pátrá po vrahovi, o kterém vědí všichni, kdo to je, ale ten si s nimi pohrává a přivádí všechny k zuřivosti, na stanici dokonce dorazí vedení a naši chlapci dostanou pěný "pojeb" za neschopnost. Ovšem je jim k ruce přiděleno celé oddělení, což je na jedné straně super, ale stejně budete mít zbytek dílu pocit, že tam makají jen čtyři lidi. Smějící se

Vrah, kterého honí, je čím dál oprsklejší, dokonce si začně telefenovat s Kim Sun Jaem, aniž by tušil, že dává týmu do rukou další stopy. Těch se ujímá profesorka Shin, která začíná až příliš aktivně vyhledávat společnost poručíka Kima, čehož si samozřejmě nejde nevšimnout. Myslím, že radu "Proč spolu prostě nezačnete chodit" a lehké "postrkování" ze strany našeho "taťky" detektiva Parka (obzvlášť na konci dílu, kdy vyklidí pole a zařídí Sun Jaemu a profesorce chvilky plné trapného ticha ), si užijete už jenom v tomto díle Smějící se. Moc mě to bavilo, protože já už v tuhle chvíli věděla, jak časem zprudka otočí kormidlo!


Náš vrahoun ovšem zdárně uniká policii i nadále a dokonce začně vyhrožovat detektivu Kimovi, že by se případně mohl zastavit u jeho "milé", jeho reakce je velmi prudká a tak je zaskočená nejen profesorka Shin, ale i detektiv Park.

A nakonec vás čeká "šokující odhalení" o "druhém", ale vlastně původním, vrahovi. Možná někdo bude hooodně překvapený, mně to bylo jasné už asi od třetího dílu, takže jsem si jen ujasnila, že na světě je prostě víc magorů, než jsme doufali... Překvapený.

Každopádně si další díl užijte, desítka bude venku nejspíš hned zítra. Pokud bude dál pršet Šlápnul vedle .

Pa, Bri
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama