Nové díly Královny a Tunelu

22. května 2017 v 21:09 | Briegala
Dnes jsem nahrála další díly Královny a Tunelu. Nebudu se moc rozepisovat, ale je to čím dál zajímavější v obou případech.

Královna:
Tak nám to hezky houstne mezi ženskou a detektivem. Nevím, proč se rozhodl ji přesvědčovat o tom, že ho miluje, ale rozhodně to dělá. Možná to bylo jen povzbuzení, protože se ukázalo, že její manžel je ještě větší debil, než jsem doufala. A možná je za tím něco víc. Uvidíme. Každopádně Seol Ok se asi žene do průšvihu kvůli pátrání po smrti svých rodičů a detektiv jde dobrovolně s ní. Konec 12. dílu ukázal, že jde pro něj opravdu do tuhého.

Navíc se objevila nová milostná linka a to mezi kapitánem a kamarádkou Seol Ok, jsou oba tak roztomilí. Rozpačitý Strašně mě to baví.

Tak doufám, že další díly nám přinesou víc vyjasnění. Mám dojem, že autoři přidali k sérii další čtyři díly, alespoň podle stránky, kde stahuji díly, objevilo se tam totiž ne 16 epizod, ale rovnou 20. Ale zatím jsem nenašla žádné oficiální potvrzení. Ovšem sedělo by to, protože si nemyslím, že by to stihli vyřešit ve dvou dílech.

Tunel:
Detektiv Park uvízl a neví, kudy kam. Začně pátrat po své ženě, po druhém detektivovi stejného jména a jeho starý - mladší kolega, nyní jeho šéf, ho pozná. Povede to k mnoha vtipným okamžikům. Začnou proto pátrat spolu.

Při pátrání po pachatelích v tomto dílu se nám poodhalí minulost profesorky Shin a také trochu poodhalí, proč se detektiv Kim chová občas jako pitomec. Zbývající duo kolegů se postará o vtipné pozadí tohoto dílu.

Tunel se rozjíždí a musím říct, že když jsem tenhle seriál sledovala, byla jsem pořád napnutá, a i když jsem už věděla, kdo je kdo a kdo je pachatel, stejně jsem byla pořád naladěná. Doufám, že si udrží i vaši pozornost.

Díly jsou ke stažení jako vždycky na Akihabaře a na Subscene.

Doufám, že budu moct překládat dál v nějakém rozumném tempu, musím bohužel zpomalit, protože mi není celkově dobře. Zatím ovšem nevědí, proč. Musím absolvovat hodně vyšetření, z toho i jedno v nemocnici v plné anestezii. Jsem z toho celá urvaná štěstím... no, snad budu co nejdřív v pohodě. Smějící se

Pa, vaše Bri
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama