Tomorrow with you

28. dubna 2017 v 19:53 | Briegala |  Na co koukám
Tak tenhle velmi zajímavý seriál má ve svých schopných rukou ainy. Přidává jeden díl týdně a tím mě trochu ničí, protože jsem si slíbila, že se na to tentokrát prostě nepodívám předem a počkám si na její titulky. Byl to brutálně blbej nápad! Plačící Ale zatím se držím díky tomu, že mám na co koukat a mám co překládat. Kdybych neměla, tak svědomí nesvědomí - převálcuju zbytek za noc Usmívající se.

Zatím se mi to líbí moc. Sice trochu nechápu hysterický koncept manželky - tedy hlavní ženské postavy- , protože mi to přijde ujetý - nikoho nemůžete znát dokonale ani po mnoha letech a natož po několika měsících. Ale respektuju, že to má prostě ve scénáři a je v tom zřejmě nějaký další záměr scénáristů. Tak doufám, že to nepodělají a nepromrhají skvělý potenciál dobře rozjeteho dílka.

ainy, těším se na další díl!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ainny Ainny | Web | 29. dubna 2017 v 11:16 | Reagovat

Nooo, asi to nevydržíš, protože to ještě zpomalím. V květnu bude mít hlavní roli Midas, který mě osobně baví mnohem víc. A o hodně víc mě ho baví překládat. Ty dialogy tam, to je jedna báseň. Nevím, jestli jsou ty burzovní věci správně, ale připadám si jako, kdybych byla v minulém životě burzián a vyžívám se v tom. Miluju "chytré" věci, z kterých se můžu něco dozvědět. A to je tenhle případ. :-D
Tomorrow mě do sebe prostě nevtáhlo a tentokrát souhlasím i se sledovaností, která šla celou dobu dolů. Ale jsem ráda, že svoje diváky má a nedělám to zbytečně. Nicméně jeho scénáristka k mým oblíbeným asi patřit nebude. :-)
A malá poznámka. Jsem Ainny se dvěma N. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama