Moje začátky

28. dubna 2017 v 13:03 | Briegala |  Obecné články
Asi před deseti lety jsem se poprvé potkala s lidmi, kteří mě přivedli k japonskému anime. Ke svému úžasu jsem zjistila, že to nejsou kreslené pohádky pro děti a začala ho sledovat.
Jednoho dne ale najednou anime došlo, prostě jsem se aktuálně neměla na co podívat, všechny "moje" byly právě bez titulků, takže co s volným časem?
Tehdy jsem chodila hodně na stránky anime-manga, kde jsem objevila pro mě naprostou novinku - rubriku Dorama. Nejdřív jsem byla překvapená, že existují i hrané seriály v rozsahu 10-24 dílů, nejčastěji 16. dílů, a že je jich tolik. Podívala jsem se na hodnocení některých a řekla si, že zkusím to zajímavě se tvářící: You are beatiful. A bylo vymalováno. S vyplazeným jazykem

Tenhle seriál mě prostě chytil od začátku a po jeho dokoukání jsem si řekla, že se podívám na další věci hlavního herce - Jang Keun Suka. Tak jsem objevila stránky akihabara. Zaregistrovala a začala "sosat". K mému překvapení tam serilů a filmů s ním bylo poměrně dost, takže chvíli bylo na co koukat. Až jsem došla k seriálu Beethoven Virus. A ten nebyl dopřeložený. Takže co s tím? Tak hrozně jsem ho chtěla vidět a titulky prostě nebyly. Tehdy to byl první okamžik, kdy jsem si řekla, že tohle přece Sukiimu nemůžou udělat, bay jeho seriál nepřiložili!!! A byl na světě můj první pokus.
Když se na ty titulky dívám dneska, musím se červenat, jak troufalá jsem byla. Ale každý nějak začal.Mrkající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rea Rea | 28. dubna 2017 v 16:46 | Reagovat

Heh, pozerám, že cestu k dorame sme mali takmer totožnú, až je to neuveriteľné :) Tiež som pred pár rokmi začala s anime a moja prvá korejská dorama bola You are beautiful :) Tú som si úplne zamilovala a presne ako ty som pokračovala s doramami s Jangom :D Teraz už pozerám všetko čo ma zaujme :)

PS: Vitaj v blogovom svete! Nech sa ti darí :)

2 briegala briegala | 28. dubna 2017 v 17:23 | Reagovat

Děkuji moc za přání. Zatím se mi nedaří ani odstranit nějaké podivné čáry, asi jsem to pěkně rozvrtala, to bude mít DQ radost :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama