Další "troufalé akce"

28. dubna 2017 v 13:15 | Briegala |  Obecné články
Takže jak jsem už psala, Beethoven byl první počin. Moc mě překvapily výborné zpětné reakce od dalších diváků. Bylo to divné, ale bylo to tak: Moje tituky se jim líbily!!!

Musím ale říct, že jsem byla také hodně překvapená tím, jak to bylo těžké. Říkala jsem si, že na to asi nemám, abych skutečně překládala. Ale když jsem viděla některé jiné seriály a jejich titulky, něco ve mně pořád hlodalo a já si říkala: Bože, tohle bys přeci zvládla líp! Odtud byl jen krůček k tomu, nabídnout se někomu jako korektor.

Přes akihabaru jsem se nabídla a začala spolupráci se skupinou MEMBERS. Udělala jsem pár korektur a pak mě kolegyně přemluvily, abych zkusila jeden díl i přeložit. tak jsem to udělala a ono se jim to líbilo. Pak už byl jen krok k tomu, abych se, díky nabubřelému sebevědomí Smějící se, pustila do něčeho "svého".

Hledala jsem něco, co by mě hlavně bavilo. A našla. Vampire Prosekutor 2. První řad byla přeložená, nic moc, ale po shlédnutí jsem měla jasno - ta druhá řada BUDE MOJE!!!! A tak vznikl můj druhý projekt, zároveň první samostatný.

Tehle seriál mám prostě ráda. Nedávno jsem se na něj zase podívala, ano, je to děs, myslím titulky, měla jsem minimum zkušeností s právnickým prostředím. Ale přesto mi lidé ještě nedávno o titulky psali a zpětná vazba byla dobrá. Doufám, že si někdy udělám čas a provedu korekci. Ten seriál by si to zasloužil.

Titulky jsou na akihabaře: https://dorama.akihabara.cz/dorama/Vampire-Geumsa-2-2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama